Важливо

Ватніки і ляльки Путіна: у Кропивницькому обрали героїв анти-премії “Вата року”

Сьогодні, 12 січня, у Кропивницькому громадські активісти оголосили призерів Анти-премії “Вата року-2017”, яку вже третій рік поспіль вручають особистостям, які зробили публічні заяви або демонстрували бездіяльність, спрямовану проти української нації і держави. Цьогоріч символічних “ватних” ляльок отримають викладачі Євгеній Дементов та Руслан Стадніченко, журналіст Сергій Полулях, бізнесмен Павло Штутман, митрополит церкви московського патріархату Іоасаф і працівники кафе “Мокко”.

Про це повідомляє Перша електронна.

Обов’язковою умовою конкурсу є те, щоб номінанти проявили себе саме у 2017 році. Журі, до складу якого увійшли близько 20 активістів, обрали “найяскравіших персон” антирейтингу. Деякі вже отримували премію в минулих роках.

“Наша премія показує свою дієвість – хтось після вручення задумується над своєю поведінкою. – говорить голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко. – Цього року нам значно важче було шукати “гідних” кандидатів”.

Ігор Козуб та Дмитро Сінченко
Євгеній Дементов / © kspu.kr.ua

Номінація “Викладацька вата”. Тут відзначився викладач ЦДПУ ім. Володимира Винниченка Євгеній Дементов, який у низці своїх статей висловлював думку про те, що Марко Кропивницький не гідний того, аби на його честь перейменували місто.

Зі слів учасника журі Ігора Козуба, на номінацію його запропонували інші викладачі педуніверситету.

Відповідь доктора філологічних наук, професора Анатолія Новикова на статтю Євгенія Дементова Перша електронна публікувала раніше: Марко Кропивницький і Єлисаветград

Номінація “Сидяча (або журналістська) вата”. За численні “ностальгічні дописи” і критику назви міста у соціальній мережі Facebook цієї нагороди був удостоєний журналіст Сергій Полулях. Останньої краплею для членів журі був той факт, що журналіст не піднявся зі свого місця під час вшанування пам’яті бійця УПА Семена Сороки у міськраді.

Сергій Полулях / © Facebook

Активісти вважають, що це був кричущий прояв хамства і неповаги у бік героїчного земляка.

Номінація “Бізнес вата”. Місцевий підприємець Павло Штутман вже вдруге отримує цю актипремію. У 2015 році йому вручили вату як одному з найбільших пропагандистів назви міста Єлисаветград. Члени журі зазначили, що за два роки він не зробив ніяких висновків і продовжував фінансування реклами на білбордах із назвою міста на честь російської імператриці.

Павло Штутман / © Facebook

“Цей чоловік має бізнес у Росії і чхати він хотів на все українське. Штутмана за “хвоста” тримає ФСБ”, – каже Ігор Козуб.

Номінація “Церковна вата”. Тут беззаперечним номінантом став митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф за свій приїзд у Москву на засідання Священного Синоду Руської православної церкви. Під час засідання була направлена привітальна телеграма президенту країни-агресора Володимиру Путіну з нагоди його 65-річчя. У тексті Синод дякує президенту РФ за підтримку та “за багаторічну сумлінну працю й утвердження миру та згоди між країнами”.

Митрополит Іоасаф / Джерело: zolotoe-shitvo.kr.ua

Митрополит Іоасаф також отримує нагороду вдруге. У 2015 році йому дали антипремію за публічне пропагування “рускава міра”.

Читайте також: Листи про антиукраїнську діяльність “кіровоградського” митрополита направили у Київ

Номінація “Солодка вата”. У цій номінації організатори вирішили нагородити не конкретну людину, а весь колектив закладу харчування. Кафе “Мокко” потрапило у список за ініціативи організаторів “Мовного моніторингу”, які перевіряли заклади міста на предмет дотримання мовних прав україномовних споживачів. Після скарги на відсутність україномовного меню активісти отримали в свою сторону, за їхніми словами, хамську поведінку і небажання обслуговувати українською мовою. Вже згодом тут начебто виготовили меню українською, проте його все одно не давали клієнтам.

Читайте також: Мовний моніторинг у Кропивницькому українізував 23 заклади харчування

Руслан Стадніченко / © kspu.kr.ua

Номінація “Бонусна вата”. Окремого звання від організаторів анти-премії удостоєний викладач педуніверситету Руслан Стадніченко. За словами Ігора Козуба, на своїй сторінці у Facebook він активно пропагує штампи радянської термінології. Зокрема, у дописі про звільнення міста від “єврофашистів” під час Другої світової війни.

скріншот із сторінки Руслана Стадніченка у Facebook.

Ватні ляльки активісти почнуть вручати вже від сьогодні.

Нагадаємо, 20 грудня 2016 року під час засідання 7 сесії міськради Кропивницького громадські активісти та АТОвці оголосили володарів антипремії “Вата року”.


 Володимир Дедей, Перша електронна газета

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Ватніки і ляльки Путіна: у Кропивницькому обрали героїв анти-премії “Вата року”

  1. Божечки-світе, ляльками граються дві тролляки. Коли вже мізки з’являться?
    Старший жінок лупить, а молодший бігає кошмарить офіціантів. Крута пара

  2. А тепер….!!!!
    в номінаціїї премія “Сама тупа вишивата року” безперечно достається
    КОММУНІСТУ,АГЕНТУ КДБ – і просто проовокатору козубу

  3. Сколько мне не попадается на глаза за последнее время этот действительно пройдоха-перевертыш-клоун “Попандопуло-Козуб”, столько и удивляюсь. Впрочем, нет ничего удивительного. За наши же налоговые платежи через некоторых ему подобных нардепов такие отрабатывают свои серебреники. Им не важно какие, раньше – коммунистическиие, потом еще целый ряд, а теперь националистические-антикоммунистические… Но, самое главное – они рвутся к власти. Люди, БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ!!!

  4. Дуже вдало номінували місцеву “вату”. Численні ватні коменти свідчать що номінантів так і корчить від злоби.

Коментарі заборонені.