Важливо

Фоторепортаж із Покровського ярмарку на “AgroExpo-2017”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 21 вересня, під час другого дня найбільшої в Україні агропромислової виставки “AgroExpo-2017” відкрився “Покровський ярмарок”.

Свої смаколики, сувеніри та декоративно-мистецькі вироби на ярмарку  презентують усі райони Кіровоградщини, а також гості з різних куточків України.

Серед районів нашої області на ярмарку влаштували змагання – спеціально створена комісія визначить, який регіон Кіровоградщини найяскравіше та найапетитніше представив себе.

А завтра, 22 вересня, на сцені “Покровського ярмарку” відбудеться конкурс “Гарбуз велетень”.

Нагадаємо, учора, 20 вересня, у Кропивницькому на площі 100 тис. м² розгорнули найбільшу в Україні агропромислову виставку “AgroExpo-2017”. Продемонструвати новинки сільськогосподарської техніки у місто з’їхалися вітчизняні та світові виробники.

Виставка “AgroExpo-2017” у Кропивницькому триватиме до 23 вересня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар