Важливо

Поліцейські Кіровоградщини їздитимуть на нових авто

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 12 липня, відбулося урочисте вручення територіальним підрозділам поліції області 18 нових службових автомобілів Mitsubishi Outlander.

Повідомляє Перша електронна.

«Сьогодні підрозділи нашої поліції для виконання своїх функцій отримали сучасні автомобілі, які за основними технічними та екологічними параметрами є найефективнішими повнопривідними  гібридними автомобілями. Звичайно, ця кількість автомобілів недостатня для повного забезпечення. Загалом, для роботи п’ятьох людей потрібен один автомобіль», – розповів начальник Головного Управління Національної поліції в області полковник поліції Кондрашенко Сергій Григорович.

Після офіційного вручення ключів керівникам підрозділів, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Ігор Стацюк прочитав молитву та освятив автомобілі.

Фоторепортаж Першої електронної.

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар