Важливо

Біля пологового будинку у Кропивницькому потріскався новий тротуар

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому навколо пологового будинку № 1 потріскалося покриття нещодавно облаштованого тротуару. Хідник пошкоджений по вул. Олени Журливої, де його облаштували раніше, а також зовсім нещодавно покладений – по вул. Володимирській.

Нагадаємо, тротуар по вул. Володимирській облаштували на місці знесених дерев. У рамках реконструкції там спиляли 18 дерев. Проти знищення насаджень виступали активісти ГО “Озеленення Кропивницький”. Голова організації Надія Паливода навіть прикувала себе ланцюгами до тополі, яку збиралися спиляти.
А пізніше на цьому місці екс-заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, головний інженер ПП “Енерго”, яке реконструює паркан навколо пологового будинку №1, Віктор Ніколаєнко напав на журналіста Першої електронної газети. Він розбив йому мобільний телефон і порвав одяг.

Саме у Віктора Ніколаєнка Першій електронній вдалося дізнатися подальшу долю нового, вже пошкодженого тротуару.

Він розповів, що ці пошкодження утворилися через залишки коріння дерев і пообіцяв, що недоліки будуть усунені.

“Ми обов’язково усунемо ці пошкодження, у такому стані тротуар ми не залишимо”, – запевнив Віктор Ніколаєнко.

За його словами, щоб знищити коріння під землею, потрібно обробити його хімікатами.

Тротуар по вул. Володимирській

Тротуар по вул. Олени Журливої

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Біля пологового будинку у Кропивницькому потріскався новий тротуар

Коментарі заборонені.