Важливо

Мітинг у Кропивницькому: містяни погрожують блокувати роботу “АТБ”, якщо їх будуть “ганяти”

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Мітинг у Кропивницькому / 28.04.2017

Сьогодні, 28 квітня, на площі перед міською радою Кропивницького близько 30 представників малого бізнесу вийшли на мітинг з метою припинити діяльність мережі АТБ. Мітингарі запевняють, що охоронці супермаркету не дають їм нормально працювати і розганяють людей, які приходять торгувати біля їхніх магазинів. Також їх обурює, що компанія відраховує податки не до міського бюджету, а в місто Дніпро. Якщо міська влада проігнорує громадян, вони погрожують по всьому місту блокувати роботу “АТБ”.

Представники малого бізнесу у Кропивницькому скаржаться, що охоронці АТБ не дають їм спокійно працювати, коли вони ставлять свою продукцію біля супермаркету.

“Мережа “АТБ” тисне на малий бізнес, – говорить приватний підприємець Андрій Федорченко. – Ми всі торгуємо у скверах, ринках (де прийдеться), а охоронці виганяють нас подалі від своїх супермаркетів. Ми з жінкою привозимо овочі, стаємо біля АТБ, а нас женуть, навіть якщо є карта обліку об’єкта. Ніхто не розуміє, що нам потрібно годувати своїх дітей”.

Містяни розповідають про випадки, коли охоронці тягали жінок за волосся, проте на питання чи зверталися вони до поліції говорять, що не вірять у покарання для винних.

“Мою колегу охоронці відтягувати за волосся від супермаркету. Це просто нонсенс. Я не вірю, що поліція знайде поганців, адже сьогодні охоронець працює, наприклад, на Ковалівці, а наступного дня його переведуть на Кущівку”, – стверджує Андрій Федорченко.

За словами мітингарів, вони обурені тим, що “АТБ” сплачує податки не до міського бюджету і якщо влада не відреагує на їхні вимоги, то будуть блокувати роботу закладів по всьому місту.

“Ми платимо кошти до бюджету Кропивницького, а вони відраховують гроші в бюджет Дніпра. Тоді яке вони мають право нас розганяти? – говорить Андрій Федорченко. Ми вимагаємо відповіді від міського голови: коли нам дадуть спокійно жити і торгувати. Якщо нас проігнорують, то ми не даватимемо працювати “АТБ”, як вони не дають працювати нам”.

Наразі ніхто з представників міської влади поки що не вийшов до мітингуючих.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

8 коментарів до Мітинг у Кропивницькому: містяни погрожують блокувати роботу “АТБ”, якщо їх будуть “ганяти”

  1. Які це такі місцяни, і хто там їх ганяє, бо по справжньому оті всі генделики та будки з ганчірьям по справжньому ще не ганяли, якщо цим вже настільки захаращено наше місто, нібито задвірки якоїсь “шанхайської” помийки, що вже по місту і пройти вільно від них неможливо, не те що побачити власну його архітектуру.

  2. Побеждает сильнейшый! И нефиг рассказывать как вам плохо, нытики! Заблокируют они работу… И что? Думаете что-то поменяется? Нет. Только себе проблем наживете, и тогда точно не будит чем детей кормить.

  3. Я, конечно, прошу прощения, но вместо какого-то дарька я пойду в АТБ!

  4. Странно как-то, на фото одно и то же лицо на всех сайтах…

  5. В жизни не поверю, что им так трудно живется… достаточно фото)

  6. кого б ще звинуватити як не АТБ? У всому взагалі АТБ винні. Відяепіться вже від нього

  7. Ім пянчуги більше приносят ніж АТБ нормальні покупці. НЕ треба прибіднятися!

  8. кто кого притесняет?? опять запланированная акция против АТБ

Коментарі заборонені.