Важливо

“Укроборонпром” підписав із керівництвом Кіровоградщини меморандум про тісну співпрацю у сфері оборонної промисловості

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 3 березня, у Кропивницькому заступник Генерального директора концерну “Укроборонпром” Володимир Коробов та голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко підписали Меморандум про співпрацю з метою забезпечення зростання й модернізації економіки регіону.

Меморандум передбачає залучення наукового потенціалу області до виконання дослідних та конструкторських робіт за державним замовленням, опрацювання питань щодо налагодження на підприємствах області випуску продукції військового, цивільного та подвійного призначення з метою імпортозаміщення.

“Ми очікуємо, що підписання цього меморандуму з національним концерном дасть поштовх промисловості Кіровоградщини”, – висловив сподівання очільник ОДА Сергій Кузьменко.

DSC_0451

Заступник Генерального директора концерну “Укроборонпром” Володимир Коробов зазначив, що налагодження співпраці з підприємствами різних регіонів має дуже велике значення у імпортозаміщенні.

“Підписання таких меморандумів дозволяє концерну ремонтувати та створювати нову техніку для наших військових”, – зазначив Володимир Коробов.

DSC_0468

Ряд підприємств Кіровоградщини вже співпрацюють з “Укроборонпромом”, і це партнерство будуть лише поглиблювати. За словами Володимира Коробова, підприємства Кіровоградського регіону вже постачають комплектуючі для “Дозорів-Б”, бронетранспортерів БТР-3 та БТР-4, броньованих розвідно-дозорних машин, бойових модулів та іншої військової техніки.

Меморандум з Кіровоградщиною є вже 21-м за рахунком. За 2 роки виконання програми імпортозаміщення було укладено меморандуми з 20 регіонами. Загалом це 382 підприємства, на яких працює більше 200 тисяч фахівців.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар