Важливо

Учасники АТО та громадські активісти закликали голову ОДА підтримати блокаду окупованих районів Донбасу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 1 березня, півтора десятка активістів, серед яких були і демобілізовані учасники АТО, завітали до приймальні голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка, аби передати йому своє письмове звернення із закликом підтримати блокаду окупованих районів Донбасу.

Оскільки голови ОДА не виявилося на робочому місці, активісти зареєстрували своє звернення у помічниці Сергія Кузьменка. Людмила Ткаліч пообіцяла, що це звернення обов’язково передасть очільнику області як тільки той прибуде на робоче місце.

Під зверненням до Сергія Кузьменка підписались представники різноманітних громадських організацій, у тому числі декілька об’єднань ветеранів АТО.

“Ми хотіли висловити свою позицію. Сергій Кузьменко заявив через ЗМІ, що він не підтримує блокаду ОРДЛО, то ми хотіли з ним поспілкуватися, розповісти своє бачення ситуації. Хлопці наші гинуть, а торгівля йде, яка влаштовує бізнесменів, не влаштовує тільки людей простих”, – заявив учасник блокади Микола Джоган.

Очільник Самооборони Майдану у Кропивницькому розповів, що він з побратимами вже був безпосередньо на об’єктах блокади і найближчим часом знову збирається туди поїхати.

Демобілізовані АТОвці з Кропивницького уже брали активну участь у залізничній блокаді окупованих районів Донбасу, а саме з 12 по 18 лютого біля селища Гірське на Луганщині. А 27 лютого у Кропивницькому на площі Героїв Майдану демобілізований боєць 79 ОДШБр Сергій Тимченко влаштував одиночний пікет в пітримку блокади торгівлі з окупованими територіями.

Нагадаємо, з кінця січня 2017 року колишні учасники АТО та активісти блокують залізничний транспортний потік з окупованими територіями. Блокадники вимагають принити торгівлю з окупованими територіями та визволити всіх українських полонених.

DSC_0663

DSC_0665

DSC_0669

DSC_0670

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Учасники АТО та громадські активісти закликали голову ОДА підтримати блокаду окупованих районів Донбасу

  1. Та хіба ж вони її підтримають, коли через цю блокаду сама київська влада в договорняке з олігархатим монополістом ахметом, отримуючи від нього відкати за торгівлю на крові для збагачення ахмета, зараз і сама в ступорі, чого і самі так проти блокади, бо не доотримують від ахмета його “чайові”. От і чергове підвищення на електоенергію через монополізм на цьому ринку ахмета тільки ще раз його збагатить, додаючи до його 11.5 млрд ще прибуток за підвищення тарифів від його монополії.

  2. То ж хто кричав, що Донбас кормить всю Україну? Тепер хоч би себе прокормили! Що апетит пропав!” Бачили очі, що купляли, їжте, щоб вам повилазило!” І правильно роблять, що блокують! Слава Героям України!

Коментарі заборонені.