У Києві в Мінспорту повісили портрет спортсмена з Олександрії, який загинув в АТО

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото зі сторінки Юрія Гугленка

У Києві в приміщенні Міністерства молоді та спорту замінили портрети екс-міністрів на портрети спортсменів, які загибли в АТО.

Серед портретів героїв-спортсменів, які віддали своє життя за Україну, є портрет уродженця Олександрії, чемпіона України з панкратіону, старшого розвідника 3-го окремого полку спецпризначення Максима Бендерова. Боєць загинув 15 липня 2014 року під час мінометного обстрілу під Ізвариним.

Про це на своїй сторінці у Фейбуці повідомив заступник голови Кіровоградської облради Юрій Гугленко.

Максим Бендеров

Максим Васильович Бендеров народився 6 квітня 1990 року в Олександрії  — український спортсмен та військовик, Чемпіон України з панкратіону, старший розвідник 3-го окремого полку спеціального призначення. Загинув в ході антитерористичної операції. Майстер спорту з панкратіону.

Максим Бендеров мав чорний пояс (1 дан) з панкратіону, був неодноразовим чемпіоном України з панкратіону, чемпіоном України серед спецпризначенців. Срібний призер Чемпіонату Світу, чемпіон Європи (2007), срібний призер Чемпіонату Європи (2006), багаторазовий Чемпіон України з Військово-спортивного багатоборства (розділ «бойового багатоборства»), чемпіон України з рукопашного бою, призер Чемпіонату України з панкратіону.

Загинув 15 липня 2014 року під с. Ізварине Луганської області під час мінометного обстрілу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Києві в Мінспорту повісили портрет спортсмена з Олександрії, який загинув в АТО

  1. Не “повісили” портрет, а “розмістили” чи “помістили”, якщо по-людськи.
    А повісити на гвіздок, чи на кілок, чи на бантину, можна щось інше (торбу, лантух, наприклад).
    Не коректно написяно нашим писярем неграмітним, не коректно.

Коментарі заборонені.