Важливо

Веслувальники з Кіровоградщині привезли медалі з Першості світу в Португалії

Веслувальники з Вільшанки представили Україну у складі збірної на Першості світу. На змаганнях, які проходили в Португалії у містечку Віла-Нова-де-Мілфонтеш, наші спортсмени здобули два других і одне четверте місце.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Федерації каное України.

В каное двійці на дистанції 500 метрів срібну медаль завоювала вихованка Вільшанської спортшколи Тетяна Сміловенко з напарницею по збірній Ксенією Романчук.

Срібло отримали спортсменки в каное-четвірці на дистанції 500 метрів – Ксенія Романчук, Ірина Федорів, Христина Осипчук, Тетяна Сміловенко.

Веслувальнику Ігору Новаку трішки не вистачило, щоб стати призером світу на дистанції 1000 м в каное-двійці. Вони з напарником посіли четверте місце.

Тренують спортсменів Микола Періг, Василь Цеховлес, Дмитро Саблін і Юлія Мельник.

“В Португалії спортсмени працювали з максимальною віддачею, – зазначив тренер збірної Микола Періг. – Вони були максимально мотивовані. По-перше, вони були здивовані, що їм надали такі умови для тренувань і, звісно ж, побачили різницю з умовами, в яких працювали в Україні. Спортсмени працювали з максимальною віддачою та великим бажанням, щоб показати в сезоні високі результати, щоб таких зборів було більше”.

Нагадаємо, спортсменка з Кіровоградщини виборола срібло на Паралімпійських іграх.

Читайте також: Козаки, лицарі, ніндзя, гладіатори й амазонки влаштували показові бої на Кіровоградщині

240477394 25498840 1

240506395 25498838251 1

Поширити:

Залишити коментар:

коментар