Важливо

Перший Фестиваль бойових мистецтв проведуть на Кіровоградщині у День Прапора

© hwarangdo-pdx

Фестиваль бойових мистецтв «У єдності наша сила» вперше відбудеться на теренах Кіровоградщини – у містечку Благовіщенське – 23 серпня до Дня Державного Прапора. Спортивно-просвітницький захід присвячують Захисникам України усіх часів.

Про це Першій електронній газеті повідомив організатор – голова СК “СКІФ” Олександр Чучуєв.

На фестивалі спортивні клуби та школи різних бойових стилів із шести областей України продемонструють свої навички бою у форматі показових виступів й у своїх показових виступах розкриють усю красу та ефективність бойових мистецтв.

Видовищність фестивалю забезпечать військово-спортивні багатоборства, панкратіон, грепплінг, карате, кікбоксинг, хортинг, джиу-джитсу, айкідо, середньовічний бій, військово-прикладний вид, ММА та капоейра.

Відвідувачі побачать колосальний запас прийомів і технік, фантастичний спектр ударів, кидків і захистів, висловимо шану і підтримку Захисникам України усіх часів та отримають відповіді на усі питання щодо історії, традицій та особливостей кожного стилю бойових мистецтв.

“Для Блоговіщенського фестиваль стане подвійним святом, адже ми водночас відзначатимемо десяту річницю від дня створення спортивного клубу «СКІФ». Все починалося з 1 маківари, 6 боксерських лап, 30 спортсменів, 1 тренера та однієї зустрічі з головою тоді ще обласного, а зараз Всеукраїнського, осередку Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств Андрієм Ярошевським, а також неймовірного запалу у серці кожного учасника. За цей час маємо більше 1500 вихованців, 150 переможців та призерів обласних змагань, 36 переможців та призерів Всеукраїнських та 14 переможців та призерів Чемпіонатів світу з військово-спортивних багатоборств, Кемпо-Карате та панкратіону, – розповідає інструктор з військово-спортивного багатоборства Олександр Чучуєв.

Вихованці спортивного клубу ростуть, їдуть в інші міста України на навчання, працевлаштування, йдуть служити в лави української армії і більшість не полишає занять спортом, змінюючи лише стилі, види занять. Дуже часто люди звертаються за допомогою з питаннями: “Який вид єдиноборств мені (моїй дитині) обрати?”, “Чи зможу я цим займатись?”, “Чи є в моєму місті такі заняття?”. На ці та інші питання відповіді приносять подібні заходи, мета яких – це презентація родзинок стилів бойових мистецтв: від індивідуальної техніки до роботи з холодною зброєю, популяризація здорового способу життя та занять спортом, а також налагодження співпраці між клубами різних стилів єдиноборств.  Адже спорт об’єднує і ми впевнені, що лише у єдності справжня сила нашої держави”.

Фестиваль відбудеться за організації Благовіщенського районного осередку Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств спортивного клубу «СКІФ» та за підтримки голови Благовіщенської міської ради і меценатів.

Нагадаємо, у середу кропивницька “Зірка” стартує у Кубку України.

Читайте також: На Кіровоградщині збирають авторські татуювання до Дня Незалежності

Поширити:

Залишити коментар:

коментар