Важливо

Хто зі спортсменів Кіровоградщини отримає стипендії за минулорічні досягнення

© gogetnews.info

Оприлюднено список спортсменів Кіровоградської області, переможців та призерів Паралімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи та України, яким призначено стипендії на січень-грудень 2021 року.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту Кіровоградської ОДА.

МАЛІК Юлія – перше місце ЧУ з (софтбол) у серед команд вищої ліги, друге місце Кубок України 140 оч. (софтбол)

КРИЦЬКА Вікторія – перше місце ЧУ з (софтбол) у серед команд вищої ліги, друге місце Кубок України 140 оч.(софтбол)

МИРОНЧЕНКО Єлизавета – перше місце ЧУ з (софтбол) у серед команд вищої ліги, друге місце Кубок України 140 оч. МСУ (софтбол)

ЖУК Тетяна – перше місце ЧУ з (софтбол) у серед команд вищої ліги, друге місце Кубок України 140 оч. МСУ (софтбол)

БЕЗЛАТНЯ Вікторія – перше місце ЧУ з (софтбол) у серед команд вищої ліги, друге місце Кубок України 140 оч. (софтбол)

САВЧЕНКО Олексій – перше місце у ЧУ з (бейсбол) у серед команд вищої ліги, перше місце у КУ, 150 оч. (бейсбол)

БОЙКО Андрій – перше місце у ЧУ з (бейсбол) у серед команд вищої ліги, перше місце у КУ, 150 оч. ОШВСМ (бейсбол)

ПОРТУГАЛЬСЬКИЙ Владислав – перше місце у ЧУ з (бейсбол) у серед команд вищої ліги перше місце у КУ, 150 оч. МСУ (бейсбол)

ЖИЛКА Мирослав – перше місце у ЧУ з (бейсбол) у серед команд вищої ліги, перше місце у КУ, 150 оч. МСУ (бейсбол)

КОСЕНКО Владислав – перше місце у ЧУ з (бейсбол) у серед команд вищої ліги, перше місце у КУ, 150 оч. (бейсбол)

ЛУКІН Ігор – перше місце у ЧУ з (бейсбол) у серед команд вищої ліги, перше місце у КУ, 150 оч. (бейсбол)

БАБІЙ В’ячеслав – перше місце у ЧУ з (бейсбол) у серед команд вищої ліги, перше місце у КУ, 150 оч. МСУ (бейсбол)

БОЙКО Костянтин – перше місце у ЧУ з (бейсбол) у серед команд вищої ліги, перше місце у КУ, 150 оч. (бейсбол)

СИНЮХІН Микола – МСУ, член збірної команди України, 1 ,7 ,8 місце в індивідуальному заліку та 7 командне місце на ЧУ. 3, 4, 8 місця в індивідуальному заліку та I командне місце на ЧУ серед юніорів. 308 оч. (гімнастика спортивна)

БИТЯК Володимир – перше місце ЧУ (бейсбол)

БОЙКО Роман – перше місце ЧУ (бейсбол)

БРЕЧКО Денис – перше місце ЧУ (бейсбол)

ВЕЛИКИЙ Ілля – перше місце ЧУ (бейсбол)

ЖАНТАЛАЙ Євген – перше місце ЧУ (бейсбол)

КИЧУК Микола – перше місце ЧУ (бейсбол)

НЕЛІПА Дмитро – перше місце ЧУ (бейсбол)

ЛІМАРЕНКО Дмитро – перше місце ЧУ (бейсбол)

ПОЛЯКОВ Євген – перше місце ЧУ (бейсбол)

ЧУХАС Костянтин – перше місце ЧУ (бейсбол)

ШВЕЦЬ Юрій – перше місце ЧУ (бейсбол)

ШТАПУРА Сергій – перше місце ЧУ (бейсбол)

ГУЦАН Олена – МСУ, перше місце ЧУ (ХСО-олімп., вид, не олімп. прогр.) (велоспорт)

ПУСТОВІТ Антон – МСУ, перше місце ЧУ (естафета-олімп.вид. не олімп прогр.) (велоспорт) (крос)

РЯБОВ Валерій – МСУ, перше місце ЧУ (К-2-32км – олімп.вид. не олімп прогр.) перше місце (К-1-26км- олімп.вид. не олімп прогр.) (веслування)

ЄЛЧІНА Наталія – МСУ, перше місце ЧУ (софтбол)

КОБИЛЯНСЬКА Дар’я – МСУ, перше місце ЧУ (софтбол)

ХОДАКОВСЬКА Анна – МСУ, перше місце ЧУ (софтбол)

ШАНЦОВА Оксана – МСУ, перше місце ЧУ (софтбол)

ШПАЧИНСЬКА Вікторія – МСУМК, чемпіонка світу з легкої атлетики “Інваспорт” (легка атлетика)

МИСНИК Анастасія – МСУМК, бронзова призерка чемпіонату світу з легкої атлетики “Інваспорт” (легка атлетика)

КОНОВАЛЬЧУК Анастасія – КМСУ,Чемпіонка України з легкої атлетики “Інваспорт” (легка атлетика)

Нагадаємо, із обласного бюджету кращим спортсменам Кіровоградщини цього року виплатять 267 600 грн стипендій.

Читайте також: Департамент культури очолила фахівчиня зі спорту

Поширити:

Залишити коментар:

коментар