Важливо

Ветеранів із Кіровоградщини запрошують до участі в “Іграх Нескорених”

zmist.pl.ua

Із 14 червня до 20 липня  триває прийом заявок від кандидатів до національної команди, яка представить Україну на “Іграх Нескорених-2020” в Гаазі.

Про це йдеться на сторінці Ігор Нескорених в Україні, інформує Перша електронна газета.

“Ігри Нескорених” — це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Кожні Ігри об’єднують сотні бійців та їхніх родин, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, свідченням незламності духу захисників для тисяч глядачів, що спостерігають за їхніми змаганнями з трибун. Україна долучилась до “Ігор Нескорених” в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь у “Іграх Нескорених” 2020 у Гаазі.

Цього року до збірної потрапить на 5 осіб більше, ніж минулого — міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту з 15 до 20 учасників.

Реєстрація та спортивні тестування

Реєстрація учасників відбору до збірної України триватиме до 20 липня на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні invictusgames.in.ua. Після реєстрації учасники відбору будуть запрошені на спортивні тестування у Львові, Одесі та Києві за вибором учасника.

Учасники спортивних тестувань допускаються до фінального етапу відбору — Національних Ігор Нескорених, що пройдуть в Києві 8 вересня.

Після завершення Національних Ігор відбіркова комісія протягом 6 тижнів обере та оголосить остаточний склад збірної 17 жовтня.

Критерії відбору

Взяти участь у цьогорічному відборі можуть всі діючі військовослужбовці та ветерани сектору безпеки і оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій на території АТО/ООС, а також в ході миротворчих операції України з 1991 року.

Нагадаємо, минулого року Україну на “Іграх Нескорених” у Сіднеї представляв Герой АТО з Благовіщенського району Олександр Чалапчій, який після бойових дій на сході України втратив обидві ноги.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар