Важливо

Кропивницький “Золотий Вік” здолав удома БК “Кривий Ріг КНУ-КДПУ”

© bk-zolotoyvek.kr.ua

Учора, 16 березня, кропивницький “Золотий Вік” здобув перемогу у непростому першому поєдинку останнього туру регулярного чемпіонату України у Вищій лізі. Поступаючись декілька разів по ходу зустрічі, команда Андрія Бабенка у підсумку переломила хід гри і завдала поразки одному із лідерів Групи 1 криворізькому БК «КРИВИЙ РІГ КНУ-КДПУ» – 96:81 (22:23, 25:23, 24:20, 25:15).

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби БК “Золотий Вік”.

Протягом більшої частини матчу на майданчику ФФВ ЦДПУ ім. В. Винниченка точилася рівна гра, під час якої обидві команди з перемінним успіхом володіли ініціативою та вели в рахунку.

Ключові події в зустрічі відбулися наприкінці третьої чверті. Поступаючись гостям чотирма пунктами за дві хвилини до кінця чверті, у складі кропивничан ініціативу вкотре у сезоні взяв на себе Олександр Дробязко. Лідер “Золотого Віку” за цей відрізок часу встигнув набрати дев’ять очок і перевернути усе з ніг на голову. Господарі знову вийшли вперед і зробили чудовий заділ для того, щоб відстояти переможний результат і у заключній десятихвилинці.

У четвертій чверті «золоті» продовжували йти вперед, збільшуючи розрив у рахунку. За традицією останніх матчів Андрій Бабенко дав ігровий час молоді, яка завершувала звітний поєдинок і довела гру до заслуженої та впевненої перемоги.

У суботу найрезультативнішими гравцями у складі “Золотого Віку” стали Олександр Дробязко (35 очок, 8 підбирань), Олександр Петров (дабл-дабл – 20 очок, 11 підбирань), Дмитро Баранов (дабл-дабл – 14 очок, 12 підбирань) Микита Мизь (11 очок) і Богдан Сосой (12 передач, 9 очок).

Нагадаємо, сьогодні команди проведуть другу гру туру. Початок о 12:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар