Тиск НАБУ та правоохоронців призвели до одного з найважчих рішень у моєму житті: Березкін про зняття “Зірки” з чемпіонату

Фото зі сторінки Максима Березкіна у Facebook

Як уже повідомляла Перша електронна газета, футбольний клуб “Зірка” знявся з розіграшу Першої ліги і не виступатиме у змаганнях серед клубів ПФЛ. Президент клубу Максим Березкін зазначив, що таке важке рішення йому довелося прийняти через значний тиск з боку НАБУ та правоохоронців. Чисельні суди, затягування процесів та арешти рахунків призвели до зняття команди з чемпіонату.

Про це Максим Березкін написав на своїй сторінці у Facebook.

“Для мене футбол – це не просто захоплення, це велика частина мого життя. Я неодноразово казав, що команда «Зірка» для мене як сім’я, адже це команда мого рідного міста за яку я вболівав з дитинства. Ми разом пережили багато злетів і падінь. Але, на жаль,футбол у нашій країні вже давно перетворився з улюбленої гри мільйонів на брудну гру політиків. Неодноразово ми спостерігали ситуації, коли через тиск на власників у нашій країні гинули футбольні клуби з багаторічною історією. На превеликий жаль, цього разу жертвою стала «Зірка». Ні для кого не секрет, що вже кілька років на мене та мою родину чиниться значний тиск з боку НАБУ та правоохоронців. Чисельні суди, затягування процесів та арешти рахунків призвели до одного з найважчих рішень у моєму житті.
Наразі усі футболісти «Зірки» мають статус вільних агентів.
Щодо юнацьких команд ФК «Зірка», то вони і надалі продовжують грати у Вищій лізі чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України”.

Нагадаємо, під час президентства Максима Березкіна футболісти кропивницької “Зірки” ставали чемпіонами Першої футбольної ліги України.

Читайте також: Організоване НАБУ кримінальне переслідування схоже на корупційну схему з продажу заставного майна, – Березкін

Поширити:

Залишити коментар:

коментар