“Зірка” програла дублю “Олександрії”

© Прес-служба ФК "Олександрія"

Учора, 7 лютого, кропивницька «Зірка» провела свій третій контрольний поєдинок у рамках навчально-тренувального збору. Підопічні Андрія Горбаня на виїзді поступилися «Олександрії» U-21 із рахунком 2:0. Матч проходив у доволі жорсткій боротьбі й не дуже був схожим на товариський.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби “Зірки”.

На початку зустрічі невеликою перевагою володіли підопічні Андрія Горбаня. Кропивничани не використали декілька можливостей вийти вперед. Зокрема, на 13-ій хвилині не використав свій момент Кондраков, коли метрів з 9-ти пробив мимо воріт, а ще через шість хвилин голкіпер олександрійців відбив удар упритул потенційного новачка «зіркових». В середині першої половини пристрасті стали загострюватися, адже ніхто не хотів поступатися. Команди обмінялися доволі жорсткими фолами, а арбітр попередив футболістів про те, що покарання будуть зовсім іншими. Щодо небезпечних моментів, то в середині тайму олександрійці після рикошету ледве не відкрили рахунок, коли гостей врятувала штанга. А незадовго до перерви підопічні Андрія Купцова не використали ще один свій шанс після передачі з флангу та удару злету. Тож, перший тайм завершився «сухою» нічиєю.

Початок другого тайму пройшов у напруженій боротьбі між штрафними майданчиками. Тренери провели велику кількість замін, тож малюнок гри дещо змінився. Гості, зусиллями Нерубенка, Писарєва та Касімова, в середині тайму створили напівмомент, який закінчився, на жаль, лише кутовим. А ось на господарі 72-й хвилині, вийшли вперед. Захисники «Зірки» не встигли за Назаром Волошиним, який вискочив сам на сам із Марком Медведєвим й переграв голкіпера – 1:0.

Гості миттєво могли відігратися, але ніхто не встиг замкнути небезпечний простріл, а добивання від Сьомки заблокували захисники. Ближче до завершення поєдинку «зіркові» стали застосовувати високий пресинг, намагаючись відігратися. Активно діяли Боздаган’ян із Касімовим. Після стандарту гостей лише в останню мить господарі вибили м’яч на кутовий. Олександрійці ж атакували менше, але акцентованіше, завершуючи свої випади ударами. І на 85-й хвилині господарі поля остаточно добили суперників, коли скористалися неузгодженістю наших оборонців й Назарій Воробчак «розстріляв» ворота з трьох метрів – 2:0. Підопічні Андрія Горбаня йшли вперед до фінального свистка, але захисники й воротар дублерів «Олександрії» зіграли надійно й так і не дозволили суперникам відзначитися. У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди Андрія Купцова.

ФК «Олександрія» U-21 – «Зірка» (Кропивницький) – 2:0 (0:0).

7 лютого 2019 року (четвер). Початок о 13:00. Олександрія. КСК «Ніка» (поле зі штучним покриттям). Товариський матч.

ФК «Олександрія» U-21: Злотар (Білик, 46), Прокопчук к/к (Кобеляш, 60), Шевчук (Водяницький, 30), Литвяк, Дубенков (Волошин, 60), Хрієнко (Гранчар,60), Шкіндер, Дришлюк (В.Луців, 60), Глоба (Мельник, 60), Костенко (Русьян, 60), Верхоланцев (Воробчак, 70).

Старший тренер : Андрій Купцов.

«Зірка»: Льопка, Збунь, Ходорченко, Маткобожик, Сьомка, Рудницький к/к, Кондраков, Кочура та три потенційні новачки. В другому таймі у складі «Зірки» на поле виходили: Медведєв, Лопушенко, Коноваленко, Павлюк, Нерубенко, Касімов, Савицький, Боздаган’ян, Писарєв та два потенційні новачки.

В.о.головного тренера: Андрій Горбань

Голи: 1:0, Волошин Назар (73), 2:0, Воробчак Назарій (85).