Важливо

Скелелаз із Кропивницького став абсолютним чемпіоном України

Ярослав Ткач / © kr-rada.gov.ua

Під час чемпіонату України зі скелелазіння серед школярів у Кременчуці абсолютним чемпіоном у лазінні на швидкість, складність і в багатоборстві серед юнаків 2001-2002 років народження став кропивничанин Ярослав Ткач.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

У змаганнях взяли участь 195 найсильніших спортсменів із дев’яти регіонів України: Дніпропетровської, Кіровоградської, Сумської, Донецької, Луганської, Полтавської, Харківської, Волинської областей та Києва.

Збірну команду Кіровоградського обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН представляли тринадцять юних спортсменів – вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1», комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та ФСТ Динамо.

Призерами чемпіонату України зі скелелазіння серед школярів в групі 2001-2002 років народження стали: Валерія Гончарук – І місце на швидкість, ІІ місце на складність та І місце в багатоборстві; Ніл Плохов – ІІ місце на швидкість та ІІІ місце в багатоборстві.

До десятки найсильніших скелелазів України також потрапили: Дмитро Поляков, Матвій Єрофеєв, Роман Ковальчук, Катерина Рябоштан, Софія Чабан, Олександра Калмикова.

У командному заліку серед регіонів на швидкість збірна команда Кіровоградської області стала чемпіоном, у змаганнях на складність і в багатоборстві – срібним призером.

Призери турніру нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Нагадаємо, Ярослав Ткач отримав бронзу на Кубку Європейських чемпіонів зі скелелазіння в Італії.

Читайте також: Кропивницькі спортсмени отримали міські стипендії

d55a6f3c8078be6378446eb2d472a5ba.jpg

a1ef0c620d8ca7a5b6f2af285dd7320f.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар