Вилучення та два сухі м’ячі: “Зірка” вдома розібралася з “Інгульцем”

Як вже повідомляла Перша електронна газета, у 7 турі Першої ліги кропивницька “Зірка” обіграла петрівський “Інгулець”. Фінальний свисток зафіксував перемогу кропивничан із рахунком 2:0.

Початок матчу був за гостями. Футболісти “Інгульця” заволоділи територіальною перевагою, однак небезпека у воріт Романа Льопки виникала лише після стандартів чи дальніх ударів.

Кропивничани відсуджувалися в обороні, а на 27 хвилині одну зі своїй перших контратак перетворили у гольову. На лівому фланзі Дмитро Нерубенко отримав пас із глибини поля, розібрався із захисником і виконав подачу у штрафний майданчик, на яку відгукнувся Іван Рудницький. Півзахисник зльоту пробив по воротах, не залишивши шансів голкіперу – 1:0.

Після пропущеного голу петрівчани знову активізувалися, проте всі свої атаки зводили до навісів у карний майданчик, які ставали легкою здобиччю захисників “Зірки”.

Утім, на початку другого тайму “Інгулець” втратив реальну нагоду зрівняти рахунок. Форварда Олександра Акименка залишили одного у штрафній, але після ідеального навісу він умудрився з меж воротарської пробити мимо воріт.

Через декілька хвилин гості знову мали гострий момент. Цього разу кропивничан врятував голкіпер, який витягнувшись у струну парирував потужний удар Олега Синьогуба.

Остання десятихвилинка основного часу гри виявилася напруженою і була багата на фоли. У результаті на 82 хвилині другу жовту картку отримав автор асисту Дмитро Нерубенко.

Головний арбітр додав 6 хвилин, але гостям так і не вдалося хоча б раз відзначитися у воротах “зіркових”, які догравали матч в меншості.

Кропивничани, навпаки, змогли подвоїти свою перевагу. На 92 хвилині Олексій Збунь продавив на фланзі Олександра Кучеренка, увійшов у штрафну і невідпорним ударом поклав м’яч у дальній кут воріт –  2:0 і “Зірка” святкує першу перемогу в поточному чемпіонаті.