Кропивницька “Зірка” розійшлася миром з чернігівською “Десною”

Умовне фото

Сьогодні, 23 травня, у першому матчі плей-оф за право грати наступного сезону в УПЛ кропивницька “Зірка” розписала мирову з чернігівською “Десною”. Матч закінчився з рахунком 1:1, тож доля прописки в чемпіонаті вирішиться у Чернігові.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Із перших хвилин матчу обидві команди задали швидкий темп гри, тому м’яч довго не затримувався у центрі поля. “Зірка” та “Десна” прагнули якнайшвидше розмочити рахунок у матчі, але у вирішальні моменти ударам бракувало влучності.

Гості часто навішували з флангів. Нагоди відзначитися мали Коберідзе та Фаворов, а Філіппов взагалі змарнував вихід один на один з воротарем.

9_2

У господарів два гарні моменти мав Чичиков, проте з вигідних позицій він двічі гостро пробивав мимо воріт.

14

Несподівано для всіх на 32 хвилині “Десна” вийшла вперед. Мостовий технічно обіграв опонента на фланзі і виконав влучну передачу в центр штрафного майданчика. Волков не підвів партнера і ударом головою відправив м’яч у ворота Паста.

“Зірка” миттєво побігла відігруватися, але ледь не пропустила “гол у роздягальню”. На 45 хвилині той-таки Мостовий розхитав суперників на лівому фланзі і потужно пробив по воротам. Удар на себе прийняла стійка.

15_2

У перерві ультрас “Зірки” вивісили на центральній трибуні стадіону банер із надписом “Лиш боротись значить жить”, закликаючи гравців активніше виборювати право на прописку в елітному дивізіоні.

На другий тайм кропивницькі футболісти вийшли значно активнішими і змусили “Десну” сісти у глуху оборону. “Зірка” вперто бігла в атаку, але насичений захист “сіверян” раз за разом відбивав нівелював старання “зіркових”.

20

Однак героєм кропивничан нарешті став невтомний Олексій Чичиков. На 77 хвилині він підхопив м’яч поблизу штрафної, прорвався по флангу від двох гравців “Десни” і потужно пробив у дальній кут.  Денис Фаворов намагався врятувати свою команду, але від його ноги м’яч відскочив у ворота – 1:1.

29

До кінця матчу вирвати омріяну перемогу могли обидві команди. У “Десни” свою нагоду втратив Банасевич. М’яч після його удару впевнено зловив Льопка, який вийшов на другий тайм замість Паста. “Зіркові” відповіли моментом Петрова, але нападник змарнував чистий вихід віч-на-віч з голкіпером Литовкою.

У підсумку гра так і закінчилася з рахунком 1:1 і доля протистояння вирішиться 27 травня у Чернігові.