Кропивницькі бейсболісти тріумфували на домашньому Міжнародному турнірі Кубок Колодицького-2018

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© KG Baseball & Softball in Kropyvnytskyi City

Перший трофей сезону для першої бейсбольної команди міста Кропивницький: «BioTexCom-КНТУ» виграв Міжнародний турнір з бейсболу «Кубок Колодицького»-2018, який тривав у нашому обласному центрі з 11 по 14 квітня. У фіналі бейсболісти «BioTexCom-КНТУ» переграли БК «Мінськ» 16:6.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією зі сторінки KG Baseball & Softball in Kropyvnytskyi City у соцмережі Facebook.

Господарі поля вже в першій своїй атаці повели в рахунку 4:0, проте у верхній частині четвертого інінгу мінчани зрівняли цифри в протоколі 4:4. «BioTexCom-КНТУ» одразу знову виходять уперед 6:4, але гості в наступному нападі ще раз зрівнюють рахунок 6:6. Низ п’ятого інінгу перетворився на кошмар для пітчерів «Мінську» та став бенефісом відбиваючих «BioTexCom-КНТУ». 10 ранів – справу зроблено.

Двоє гравців команди «BioTexCom-КНТУ» відзначено індивідуальними нагородами турніру: «Кращий відбиваючий» – кетчер Олег Шкатула, MVP «Кубку Колодицького»-2018 – CF Ілля Великий.

Склад команди (на фото):

Верхній ряд, зліва-направо: Сергій Дімаренко, Юрій Бойко, Олег Шкатула, Роман Бойко, Костянтин Бойко, Євген Жанталай, Том Гілеспі, Уляна Соколенко, Володимир Ковальов, Руслін Дейкун, Олег Бойко, Сергій Штапура, Денис Бречко.

Нижній ряд, зліва-направо: Дмитро Лімаренко, Євген Поляков, Дмитро Неліпа, Максим Лесницький, Олександр Мамонтов, Костянтин Чухас, Ілля Великий, Артем Лопата, Гергій Гвритішвілі, Віталій Чухрій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар