Кропивницька “Зірка” – “Арсенал-Київ” 2:2. Гольова перестрілка після перерви

У рамках підготовки до першого офіційного матчу 2018 року проти ФК «Маріуполь», кропивницька «Зірка» зіграла з «Арсеналом-Київ». Перший тайм виявився безгольовим, а от у другій половині зустрічі суперники забили чотири м’ячі, й поєдинок завершився нічиєю з рахунком 2:2.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на прес-службу клубу.

До перерви на полі було багато боротьби й мінімум гольових моментів. Віддати комусь явну ініціативу було складно, адже суперники почергово атакували ворота одне одного. Хоча до справжньої небезпеки справа не доходила.

«Прорвало» команди після п’ятнадцятихвилинного відпочинку. За п’ять хвилин господарі двічі вразили ворота Романа Льопки. До першого голу призвела помилка «зіркових» на фланзі, звідки послідував простріл до штрафного майданчику, й удар, який Роман Льопка відбив перед собою, а от з добиванням від екс-гравця «Зірки» Юрія Бушмана впоратися не зміг – 1:0. А незабаром після подачі з кутового Андрій Деркач головою подвоїв перевагу киян у рахунку.

Та підопічним Романа Монарьова вдалося швидко прибрати ініціативу до своїх ніг. Спочатку слід пригадати «постріл» Олексія Збуня в поперечину після хорошої комбінації й передачі з правого флангу. А от на 69-й хвилині після дальньої передачі від Олександра Тарасюка, Максиму Прядуну вдалось уникнути штучного офсайду, віддати класний пас на потенційного новачка, котрий скоротив відставання в рахунку – 2:1. А за чотири хвилини гравець на перегляді сам виступив у ролі асистента, віддавши результативний простріл на Данііла Кондракова – 2:2.

З цим рахунком зустріч і завершилась. Після цієї нічиєї «Зірка» виходить на тижневий цикл підготовки до дуелі з ФК «Маріуполь» у рамках 20-го туру чемпіонату України, який відбудеться в неділю, 18 лютого, о 14:00.

«Арсенал-Київ» – «Зірка» (Кропивницький) – 2:2 (0:0).

11 лютого 2018 року (неділя). Початок о 14:00. Щасливе. Стадіон УТБ «Арсенал». 50 глядачів. -1 С. Товариський матч.

«Арсенал-Київ»: 31. Сітало Сергій (33. Іванов Дмитро, 46), 35. Деркач Андрій (б/н. Даценко Сергій, 46), 88. Зозуля Дмитро, 3. Майданевич Олексій, 23. Насімі Навід, 9. Домбровський Андрій, 14. Кізілатеш Джемаль (б/н. Кучеров Валерій, 46), 13. Старгородський Артем, б/н. Бушман Юрій (17. Черненко Руслан, 46), 19. Семчук Вадим (б/н. Єрмаченко Олександр, 46), 10. Батальський Олександр (б/н. потенційний новачок, 46). Головний тренер: Літовченко Сергій.

«Зірка»: 41. Льопка Роман, 81. Тарасюк Олександр (28. потенційний новачок, 75), 93. Цюпа Іван, 50. потенційний новачок (23. Маткобожик Олександр, 75), 35. потенційний новачок (10. потенційний новачок, 55), 22. Гедж Арно (7. Драченко Максим, 60), 21. Загальський Ігор (27. Дришлюк Кирило, 70), 26. потенційний новачок (29. Прядун Максим, 46), 38. Петров Сергій (31. Кондраков Данііл, 46), 77. Чичиков Олексій (к/к) (9. Маліновський Назар, 75), 15. Збунь Олексій (33. Рассадкін Глєб, 46). Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: 1:0, Бушман Юрій (49); 2:0, Деркач Андрій (54); 2:1, потенційний новачок (69); 2:2, Кондраков Данііл (73).