![Зірка - Динамо 18.11.2017](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/Zirka-Dynamo-18.11.2017-678x381.png)
Сьогодні, 18 листопада, у рамках 16-го туру української Прем’єр-Ліги, кропивницька “Зірка” вдома поступилася київському “Динамо” з рахунком 0:2. Два голи головою у ворота господарів поля забив Дьємерсі Мбокані.
Сьогодні глядачі на стадіоні у Кропивницькому сподівалися побачити повторення березневого історичного тріумфу “Зірки” – тоді “Динамо” отримало два голи у свої ворота і не спромоглося забити жодного. Проте дежавю не сталося. Київляни виграли господарів із аналогічним рахунком.
Уже на 10-й хв матчу “Динамо” ледве не відкрило рахунок. Піваріч зі штрафного влучив у праву від себе стійку.
“Зірка” намагалася огризатися, але у атаці у кропивничан мало що виходило. Нападника кропивничан Петрова через брак техніки постійно обкрадали центральні захисники та опорні хави киян, а фланги надійно обороняли захисники.
Натомість “Динамо” постійно загрожувало воротам “Зірки”. І вже на 23 хв матчу Дьємерсі Мбокані замкнув головою подачу з кутового. 0:1.
За декілька хвилин Мбокані знову мав чудову нагоду забити, але не дотягнувся аби замкнути простріл. Атака продовжувалася і за декілька миттєвостей голкіпер “Зірки” Євген Паст здійснив чудовий сейв, відбивши потужний удар головою Буяльського.
Все ж на 31-й хв Дьємерсі Мбокані досяг свого знову – після навісу Морозюка нападник киян вдарив головою у протихід Пасту. Чому ніхто не опікав зовсім вільного форварда?..
У другому таймі кропивничани значно частіше виходила в атаку на ворота Бущана, проте забити так і не вдалося. Чичиков мав нагоду забити в одній з атак, але вдарив значно вище воріт.
А кияни на 75 хв знову влучили у стійку воріт Паста. Це пробивав Мораес.
Фінальний свисток арбітра сповістив про перемогу гостей 0:2.
Після учорашньої перемоги над “Шахтарем”, “Олександрія” обійшла кропивничан у турнірній таблиці на одне очко. “Зірка” наразі посідає 9-ту сходинку. Якщо “Карпати” чи “Чорноморець” здобудуть очки у своїх матчах проти “Маріуполя” та “Олімпіка” відповідно, то кропивничани ризикують опуститися ще нижче у турнірній таблиці.
Відеоогляд матчу “Зірка” – “Динамо” дивіться за ПОСИЛАННЯМ.
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1617.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1611.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1607.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1616.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1618.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1620.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1624.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1627.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1626.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1629.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1631.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1634.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1637.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1639.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1642.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1647.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1650.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1662.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1665.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1666.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1670.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1678.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1679.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1683.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1685.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1688.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1694.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1697.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1701.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1703.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1708.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1712.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1713.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1714.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1720.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1724.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1726.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1729.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1732.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1736.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1740.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1741.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1745.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1749.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1755.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1758.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1761.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1770.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1777.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1784.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1791.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1792.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1800.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1803.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1810.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1816.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1817.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1820.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1823.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1826.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1828.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1831.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1836.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1842.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1852.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1854.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1857.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1861.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1871.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1875.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1884.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1889.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1900.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1907.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1911.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1912.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1914.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1919.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1925.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1926.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1927.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1931.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1933.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_1935.jpg)
Дмитро Васильєв, Перша електронна газета