“Зірка” на виїзді мінімально поступилася “Маріуполю”

зображення: nv.ua

Сьогодні, 16 вересня, у рамках 9-го туру Української Прем’єр-Ліги кропивницька “Зірка” на виїзді поступилася ФК “Маріуполь”. Долю матчу вирішив єдиний гол, забитий Русланом Фоміним на 17 хвилині гри.

У першому таймі кропивничанам нічого не вдавалося в атаці. Господарі поля володіли ініціативою протягом першої половини тайму і змогли втілити її у забитий гол. На 17 хвилині матчу Руслан Фомін непоміченим увірвався до штрафної зони кропивничан і замкнув високий навіс головою – 1:0.

Протягом другого тайму кропивничани не змогли відзначитися у ворота “Маріуполя”. Навіть навпаки, у доданий час господарі могли вийти вперед, вивівши Кожанова один на один з Пастом. Проте наш голкіпер прочитав ситуацію і вибив м’яч.

У підсумку – 1:0. “Зірка” у другому турі поспіль мінімально поступається своєму супернику.