За крок до п’єдесталу: легкоатлет із Кіровоградщини отримав “дерев’яну медаль” у Лондоні

Уродженець Кіровоградщини посів четверте місце в спортивній ходьбі на 50 км на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Лондоні.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт “Сьогодні“.

Француз Йоанн Діні виграв золоту медаль у спортивній ходьбі на 50 кілометрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні. Триразовий чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату світу-2007 показав результат 3 години 33 хвилини 12 секунд і встановив рекорд світових першостей.

“Срібло” та “бронзу” взяли японці Хіроокі Араї (3:41.17) і Кай Кобаясі (3: 41.19).

26-річний уродженець Кіровоградщини Ігор Главан зайняв четверте місце, показавши результат 3 години 41 хвилина 42 секунди. Іван Банзерук зайняв 19-е місце (3:49:49), а Мар’ян Закальніцкій фінішував 27-м (3:57:29).