Мешканець Світловодська тріумфував на велозмаганнях у Львові

Фото: svetlovodsk.com.ua

Майстер спорту Антон Пустовіт із Світловодська виграв третій етап Любительського Кубка України (ЛКУ) з велогонок у Львові.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт “Світловодськ“.

“Серія гонок проходить у різних містах України. У квітні і травні я побував у Кривому Розі і Вінниці. За результатами першої гонки я виборов перемогу і, відповідно, перший стартовий номер. До Львова запланував поїхати, замовив квиток, сплатив збір за участь, потрапив під дощ на тренуванні і… захворів. Але не поїхати не зміг. Налаштувався на перемогу — і сталося. Аж 1 хвилина переваги — і я перший серед експертів, а їх — досвідчених велогонщиків — було 30”, — розповідає майстер спорту.

Не дивлячись на хворобу,  Антону вдалося перемогти завдяки власній тактиці, виробленій ним.

“Мій «коньок» — спуски. Люблю на максимальній швидкості стрибати і летіти униз. Таким чином набираю секунди переваг, потім суперникам доводиться мене наздоганяти. Така у мене тактика”.

Попереду ще чотири етапи гонок: Харків, Закарпаття, Дніпро і фінал у Києві. А до цієї гонки був IV етап чемпіонату України з велоспорту, що проходив 22 червня у Кропивницькому, в гаю Десантників. У індивідуальній гонці Антон Пустовіт виборов 1 місце, отримав золоту медаль і кубок чемпіона.

“Мене вже не дуже цікавлять атрибути перемоги, я би міг від них навіть відмовитися. Головне — запекла боротьба і спілкування з друзями. Найприємніше у цих змаганнях було те, що мені вдалося виграти у Сергія Рисенка, чотирикратного учасника Олімпіади . Сергій посів 3 місце, але він старший за мене на 7 років і «відганяв» 23 сезони. У мене цей сезон — 13-ий і, будемо сподіватися, успішний”!

Антон Пустовіт — чемпіон!

Антон Пустовіт — чемпіон!

Антон Пустовіт — чемпіон!

Антон Пустовіт — чемпіон!

Антон Пустовіт — чемпіон!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Мешканець Світловодська тріумфував на велозмаганнях у Львові

Коментарі заборонені.