![18527270_1483443965010572_4977823153709632877_o](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/06/18527270_1483443965010572_4977823153709632877_o-678x381.png)
Кропивницькі джиу-джитсери Ярослав Блажко та Роман Непота завоювали золоті медалі на відкритому чемпіонаті Великобританії.
Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив їх тренер Євген Скирда.
“У столиці туманного Альбіону Лондоні, в боротьбі за медалі зійшлися кращі представники бразильського джиу-джитсу з усього світу. Крім господарів чемпіонату англійців, нашим борцям протистояли також представники Бразилії, Греції, Італії та Німеччини.
Ярослав Блажко провів 4 зустрічі, 1 завершивши достроково і 3 за очками. Роман Непота відзначився тим, що також провів 4 сутички, але у всіх здобув впевнену дострокову перемогу”, – написав тренер спортсменів.
Крім того, успішно виступивши в своїй вазі, Роман Непота не менш тріумфально взяв золото в абсолютній ваговій категорії, вигравши 4 зустрічі: 3 достроково і 1 за очками (разом 7 дострокових перемог).