Спортсмени Кіровоградщини вибороли медалі на Чемпіонаті України зі скелелазіння

Із 13 по 18 червня, у місті Дніпро відбувся Чемпіонат України із скелелазіння серед юнаків та юніорів. Кіровоградщину на змаганнях на швидкість, трудність, болдеринг та багатоборство представляли вісім спортсменів, які завоювали призові медалі різного ґатунку.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на обласний центр туризму.

Призерами чемпіонату стали:

Ярослав Ткач – 2 місце у швидкості, 2 місце у болдерингу, 2 місце у багатоборстві. Наш вихованець здобув право виступати на Чемпіонаті світу, який відбудеться у вересні у Австрії, у складі збірної команди України для завоювання ліцензії на юнацькі Олімпійські ігри 2018 року;

Данил Назаренко – 2 місце у швидкості;

Діана Токар -3 місце у швидкості.

До десятки найсильніших потрапили:

Єгор Шаповалов – 4 місце у швидкості;

Яна Здір і Ніл Плохов – 5 місце у швидкості.

У командному заліку серед регіонів Кіровоградська область посіла четверте місце.

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Валентина Русінова, Олександр Колотуха, Андрій Чаловський.

У змаганнях взяли участь 394 найсильніших спортсменів  із одинадцяти регіонів України (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська,  Луганська, Одеська, Полтавська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька області та м. Київ).