Важливо

Найкращим гравцем “Зірки” цього сезону став Федеріко Перейра

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Федеріко Перейра у матчі проти "Сталі"

За підсумками голосування вболівальників, журналістів та ветеранів футбольного клубу «Зірки» капітан нашої команди, аргентинський захисник Федеріко Перейра був визнаний кращим гравцем кропивничан у сезоні 2016/17 років.

Пише прес-служба ФК.

У складі «зіркових» Федеріко дебютував 11 вересня 2016 року в домашньому поєдинку проти львівських «Карпат» (1:0). З того часу «Федя», як капітана називають у команді, провів у футболці «Зірки» 22 матчі, забив 2 м’ячі.

Перейру у своїх відповідях згадали понад 80 % опитуваних, більшість яких його поставила на перше місце. Федеріко з першого дня голосування «захопив» першу сходинку і не поступився нею до кінця опитування.

За друге місце йшла боротьба між Андрієм Бацулою та Євгеном Пастом, в результаті з відривом всього в один бал це змагання виграв Бацула.

Четверту сходинку впевнено здобув Ігор Загальський, а п’яту, завдяки активному голосуванню жіночої частини вболівальницького загалу, посів Максим Ковальов.

Окрім того, у відповідях згадувалися ще 17 футболістів «Зірки» – Артем Сітало, Павло Полегенько, Артем Щедрий, Дмитро Фатєєв, Адерінсола Есеола, Максим Драченко, Дмитро Білоног, Борха, Владислав Лупашко, Олексій Чичичков, Артем Фаворов, Олександр Кучеренко, Микита Жуков, Роман Попов, Олексій Збунь, Айтор, Олександр Акименко.

Вірно першу п’ятірку назвати ніхто з вболівальників не зміг. А найбільш точно відповіли два представники газети «Спортревю New» Юрій Ілючек та Віталій Журак, а також вболівальник зі стажем Ігор Фурманов, які безпомилково вгадали перші чотири місця.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар