“Зоря” – “Олександрія”: у матчі претендентів на бронзу сильнішою виявились луганчани

Учора, 13 травня, в матчі 29 туру УПЛ “Зоря” завдяки голу Форстера з пенальті переграла “Олександрію” – 1:0.

Про це пише Футбол 24.

Луганчани грали більшу частину матчу у більшості, оскільки ще у першому таймі пряму червону картку отримав голкіпер “Олександрії” Андрій Новак, який зіграв руками за межами штрафного майданчика. Проте найкращий момент у першому таймі створили саме гості – “Зорю” врятувала стійка.

Єдиний гол у матчі з пенальті на 51-й хвилині провів Форстер. “Олександрія” у меншості не зуміла створити серйозних моментів біля воріт “Зорі”, яка впевнено довела матч до перемоги.

Після цього туру “Зоря” залишається на 3 місці, маючи 45 очок та випереджаючи на 3 пункти “Олімпік”. У “Олександрії” 37 балів та 5 позиція.