Важливо

Кропивницький БК “Золотой Век” спочатку впевнено переграв, а потім поступився “Львівській Політехніці”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото з офіційного сайту БК "Золотой Век"

Цими вихідними, 25 і 26 березня, кропивницькі баскетболісти у рамках 2 етапу чемпіонату України серед команд Вищої ліги приймали вдома “Львівську Політехніку”. “Золотой Век” спочтаку впевнено переграв гостей 97:78 (22:24, 30:21, 27:15, 18:18), а потім поступився 79:96 (17:23, 24:23, 18:28, 20:22).

Про це йдеться у повідомленнях на офіційному сайті БК “Золотой Век”.

Цей успіх дозволив нашим суперникам випередити «Хімік-2» і вийти на 4-е місце турнірної таблиці. А третя поразка команди Андрія Білозерського на 2 етапі чемпіонату серйозно ускладнила становище “Золотого Века”.

Після того, як «КДПУ» взяв реванш у «Говерли» (69:65) за вчорашній розгром і повернувся на першу сходинку турнірної таблиці, ми знову стали третіми, при рівному співвідношенні перемог і поразок з іванофранківцями – 13:5. А попереду у кропивничан два непростих виїзди в Івано-Франківськ і Рівне, де перемогти буде дуже непросто. Але це потрібно зробити для того, щоб убезпечити себе від нервової і валідольної кінцівки другого етапу, де на місце в четвірці найсильніших зараз реально претендують відразу 6 клубів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар