Важливо

Фанати “Динамо” потрощили сидіння та пропалили бігову доріжку на стадіоні у Кропивницькому

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Фанати київського “Динамо” влаштували безлад на трибунах стадіону “Зірка” у Кропивницькому. Після другого голу кропивничан у ворота динамівців ультрас почали трощити сидіння та кидати запалені фаєри на бігову доріжку.

Обурення фанатів титулованого київського клубу можна зрозуміти – їх команда непрогнозовано програла кропивницькій “Зірці” і не показала змістовної гри. Але проявляти свій розпач таким чином вони не мали права.

DSC_0282

Після другого голу кропивничан на 71-ій хвилині матчу київські ультрас спочатку почали кидати потужні петарди під ноги стюардів, потім запалили фаєри і кидали їх на бігову доріжку стадіону, а згодом почали трощити сидіння.

Унаслідок хуліганських дій київських гостей було пошкоджено близько 10 пластикових сидінь, а на сучасній легкоатлетичній біговій доріжці залишились пропалені дідянки.

Скоріше за все, за такі дії своїх фанатів відповідальність понесе футбольний клуб “Динамо”. Перша електронна слідкуватиме за перебігом подій і повідомить читачів про рішення ФФУ щодо варварських дій ультрас київського “Динамо”.

Як “Зірка” перервала 21-річну безвиграшну серію проти “Динамо”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Фанати “Динамо” потрощили сидіння та пропалили бігову доріжку на стадіоні у Кропивницькому

  1. За то что допустили такой бардак на стадионе отвечает начальник милиции города и области сначала компенсируют убытки из своей зарплаты, а потом ложат министру рапорта на стол.

  2. Сразу видно что должностя и атестацию купили за сало.

  3. Интересно, а губернатор и дальше будет прикрывать ТАКУЮ ПОЛИЦИЮ.

Коментарі заборонені.