![15232206_1275289225826048_7192763002512230359_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/12/15232206_1275289225826048_7192763002512230359_n-678x381.jpg)
Боєць кропивницького спортивного клубу “Борець” Роман Непота став абсолютним чемпіоном відкритого Чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу.
Про це у своєму Фейсбуці повідомив керівник спортклубу “Борець” Євген Скирда.
“Відбулася головна подія року у світі бразильського джиу-джитсу в Україні – відкритий чемпіонат країни. На чемпіонаті зібралося понад 500 учасників з усіх міст України а також гості з Молдови та Білорусі. За підсумками чемпіонату команда спортивного клубу “Борець” / ZR Team зайняла друге командне місце. Представник нашої команди Роман Непота став абсолютним чемпіоном турніру”, – написав він.
Крім того, ряд бійців СК “Борець” також стали переможцями та призерами у своїх категоріях: