Важливо

На Кіровоградщині зафіксували національний рекорд України

Фотовиставка «Погляд» у Кропивницькому встановила Національний рекорд України як найстаріша щорічна художня фотовиставка. Двадцять п’яту експозицію відкрили в обласному центрі народної творчості.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградської ОДА

«Кіровоградщина завжди славилася і буде славитися, я в цьому переконаний, своїми талантами. Прекрасна виставка, чудові, захоплюючі кадри. «Погляд» – це не лише фотографії, це емоції людей, це прекрасні світлини міст і сіл України. Дякую ініціаторам та організаторам виставки, і звичайно ж, вітаю з рекордом!», – сказав голова обласної ради Сергій Шульга на відкритті експозиції.

Перша виставка «Погляд» відбулася у 1997 році. А за два роки до того кіровоградські фотомитці створили при обласному Будинку народної творчості фотоклуб «Колаж».

Місія «Погляду» – розвивати й популяризувати фотомистецтво на Кіровоградщині. Виставка унікальна і не має конкурсної основи – всі її учасники є переможцями.

За останні роки експозиція розширила свою географію – роботи фотомитців бачили жителі Запоріжжя, Дніпра, Кривого Рогу, Хмельницького, а також ізраїльської Хайфи.

DSC 0501 (2) (2)

DSC 0661 (3)

DSC 0662 (6)

DSC 0691

Поширити:

Залишити коментар:

коментар