Важливо

На Кіровоградщині словацька режисерка покаже фільм про пологи

© pixabay.com

У Компаніївці і Кропивницькому словацька режисерка та творча продюсерка документального кіно Майя Мартіняк презентує стрічку «Невидимі» – відвертий фільм про пологи.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією організаторів.

Фільм розповідає історії трьох жінок із трьох різних країн. Вони розкривають неоднозначну й заперечувану суспільством тему пологової травми. Показуючи справжні пологи, стрічка відкриває істинне обличчя травми та оприявнює невидиму для суспільства реальність і жінок, змушених мовчати через тиск оточення або медичного персоналу. Фільм відкриває простір для діалогу в суспільстві й доводить необхідність змін не лише у Словаччині, а й по всьому світі.

Стрічку демонструють у межах Всеукраїнської кампанії «Разом – за безпечні пологи!» і програми 18-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Показ відбудеться 6 жовтня:

  • у Компаніївці о 13:00 в кафе «Гавань» (вул. Вишнева, 19)
  • у Кропивницькому о 18:00 у Krop:hub (вул. Преображенська, 2). Вхід вільний. Благодійні внески на підтримку простору вітаються.
Довідково.

Майя Мартіняк — режисерка й творча продюсерка документального кіно, народилась 1977 року в Словаччині. Її фільм «Зелені переходи» здобув Гран-прі МКФ Agrofilm (Словаччина) у 2016 році та приз за найкращий документальний фільм МКФ Sunlight (Німеччина) у 2017-му. Її документальне кіно насамперед присвячене проблематиці довкілля, співпраці задля розвитку та повазі до прав людини.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар