Важливо

Василь Шкляр презентує у Кропивницькому новий роман

У суботу, 19 жовтня, у Кропивницькому сучасний український письменник Василь Шкляр представить свій новий роман “Характерник”, який вийшов друком цього вересня.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Роман не схожий ні на що з уже відомих читачеві творів автора. Після гучних історичних романів присвячених національно-визвольним змаганням трагічного ХХ століття, цього разу письменник звертається у глиб віків, а саме в часи славного козацтва.

“Я вирішив відійти трохи далі вглиб історії, в XVII ст., і написати нарешті щось таке веселе, – розповідає Василь Шкляр про нову книгу. – Веселий роман про козаків, про спецназ отамана Сірка, про його загін характерників, яким було підвладно майже все”.

Перші читачі уже охрестили «Характерника» наймістичнішим та найчарівнішим романом Василя Шкляра. Автор переконаний, що характерники були, є будуть в усі часи. Роман має свою індивідуальність, власну стилістику, мовну палітру.

“У другій половині ХVІІ століття в Запорозькій Січі сталася неймовірна подія, яку зафіксовано в архівах тодішньої Московії і яку не оминув увагою жоден доскіпливий хроніст козаччини. Та особливого чару ця пригода набуває під пером письменника, що на основі документальних джерел творить яскраву історичну реальність з життя «лицарів списа і шаблі». Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі. Хто просуне голову в пащу скаженого звіра?” – йдеться в анотації книги.

Презентація роману Василя Шкляра «Характерник» у Кропивницькому відбудеться в рамках відкриття громадського простору “КропХАБ”, який волонтери і ветерани підготували у подурунок місту до Дня Захисника України.

Час: 19 жовтня, 15:30

Місце: Кропхаб, вул. Преображенська,2 (Будинок побуту, вхід з боку вулиці Острівської)

Нагадаємо, що 5 грудня 2019 року в кінотеатрах відбудеться прем’єра повнометражної історичної драми “Чорний ворон”, знятої за мотивами однойменного роману Василя Шкляра.

1b229b8c831c7706afd10e4541d5db3d.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар