Важливо

Гурт “Один в каное” презентує у Кропивницькому свій новий альбом

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© gastroli.ua

17 березня о 19:00 гурт “Один в каное” в рамках всеукраїнського туру презентує свій новий альбом в Кропивницькому у “Провокаторі” в Кропивницькому відбудеться концерт українського гурту “Один в каное”.

Про це Першій електронній повідомив організатор концерту в Кропивницькому Олександр Ратушняк.

“Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.

Гурт Один в каное утворився у 2010-му році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський.

У 2016-му році Один в каное випустив деб’ютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування. Зараз гурт готує новий повноформатний альбом, вихід якого запланований на початок 2018-го року.

Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього уже звучать за зачиненими дверима. Тож 17 березня в Кропивницькому гурт Один в каное зіграє для своїх слухачів музику, якої ніхто ще не чув”, – йдеться в описі події.

Придбати квиток можна тут.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар