Важливо

“Жадан і Собаки” знову приїдуть у Кропивницький

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

7 грудня у Кропивницькому відбудеться концерт гостро-соціального ска-панк проекту «Жадан і Собаки».

Про це під час виступу на фестивалі “Кропивницький 2017” сказав лідер проекту Сергій Жадан. Інформацію Першій електронній підтвердив організатор концерту Олександр Ратушняк.

“Жадан і Собаки” приїдуть у Кропивницький вже втретє. Цього разу концерт запланований у клубі “Провокатор”.

Окрім того, взимку Сергій Жадан планує приїхати у Кропивницький із новим проектом “Лінія Маннергейма”. Відео-запрошення для кропивничан привіз із мистецького фестивалю “Ї” організатор концерту Сергія Жадана Олександр Ратушняк.

Нагадаємо, минулого тижня "Жадан і Собаки" били хедлайнерами першого із двох великих концертів фестивалю "Кропивницький 2017". Фоторепортаж - за посиланням.

15 грудня минулого року гостро-соціальний ска-панк проект «Жадан і Собаки» приїхав у Кропивницький в рамках всеукраїнського #ПСИхотуру. Тоді було заплановано три зустрічі. У місцевій бібліотеці Сергій Жадан провів зустріч про соціальне мистецтво та презентував свою нову поетичну збірку «Тамплієри».  Увечері під час концерту музиканти буквально “порвали” кропивницьку публіку на шмаття своїми старими та новими апокаліптично жорсткими та біблійно-безкомпромісними ска-панк хітами з альбому “ПСИ”.
За кілька годин до початку концерту Першій електронній вдалося поспілкуватися із учасником проекту та письменником, поетом Сергієм Жаданом. Вперше в історії відеорубрики, не гість приходив до студії “Від PERSHої особи”, а студія йшла до гостя, адже розклад Сергія Жадана був розписаний фактично похвилинно.

Від PERSHої особи: Кропивницький – солодкий десерт #ПСИхотуру “Жадана і Собак”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар