Міська й обласна ради звернулися до країн НАТО

Ілюстрація

Сьогодні під час сесії Кропивницької міської ради і Кіровоградської обласної депутати звернулися до країн – членів НАТО, президентів США, Франції, канцлера Німеччини, послів усіх держав з вимогою закрити небо над Україною.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Так на позачергову сесію облради зібралися 54 депутати з 64. За лист-звернення до країн-членів НАТО та лідерів держав проголосували одноголосно.

У той же час депутати міськради за пропозицією Андрія Райковича прийняли ще один текст:

“Я, Андрій Райкович – Кропивницький міський голова, ми, депутати міської ради, обрані жителями Кропивницького – міста в центрі України, звертаємось до країн – членів НАТО, президентів США, Франції, канцлера Німеччини, послів усіх держав з вимогою закрити небо над Україною!

Україна палає! Від російських ракет і заборонених бомб горять мирні міста і села. В очах дітей і матерів – жах і відчай.

Усі дороги оповиті вогнем і колонами біженців.

10 днів і ночей героїчна Українська армія, наш незламний народ б’ються із лютим ворогом на смерть заради життя. І вашого життя! Почуйте нас, шановні європейці!

Ми стікаємо кров’ю, але боремось! І кожна згаяна вами хвилина- це нові смерті невинних людей, жінок, дітей і навіть тих, небагатьох, хто колись звільнив світ від нацистської чуми.

Невже Україна, одна із найбільших європейських держав, повинна зникнути із білого світу, щоб ви зробили один єдиний крок до миру. Ви врятуєте не лише нас, ви врятуєте і свої народи.

Настав момент істини. Наберіться мужності – закрийте небо. І Україна, наші діти, і діти наших дітей пам’ятатимуть про вас навіки!”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар