У Кропивницькому перейменували міськраду та виконком

Сьогодні, 4 грудня, новообраний депутатський корпус своїм рішенням перейменував міську раду міста Кропивницького на Кропивницьку міську раду, а виконавчий комітет Міської ради міста Кропивницького на Виконавчий комітет Кропивницької міської ради.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сторінку міськради у Facebook.

“Таким чином ми приводимо назву представницького органу місцевого самоврядування міста Кропивницького до норми, визначеної чинним законодавством України, – відзначила начальник юридичного управління міської ради Марина Смаглюк”.

Зазначається, що всі рішення міської ради та її виконавчого комітету, в яких вказана стара назва залишаються чинними, при цьому при прийнятті нових рішень та документів використовуватиметься нова назва – “Кропивницька міська рада”.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2017 року депутати перейменували Кіровоградську міську раду у Міську раду міста Кропивницького. З однієї сторони депутати позбавили раду імені одного з організаторів Голодомору Сергія Кірова. А з іншого боку, опозиційні депутати заявили, що це рішення суперечить нормам закону.

Того дня громадські активісти та учасники АТО виступили з вимогою негайно перейменувати міську раду. Група активістів вийшли до трибуни міської ради і розгорнули плакат з написом “Кіров = голодомор”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар