Важливо

На Кіровоградщині шукають нових голів для усіх РДА

У Кіровоградській області відкрито відбір кандидатів на посади голів усіх райдержадміністрацій. Відповідне оголошення розмістили на інформаційній платформі проєкту LIFT.

Про це йдеться на сайті ОДА, інформує Перша електронна газета.

“Ми шукаємо людину, яка готова очолити районну державну адміністрацію та взяти на себе відповідальність за реалізацію наданих Законом України “Про місцеві державні адміністрації” повноважень.

Основне завдання – консолідація зусиль усіх структурних підрозділів райдержадміністрації задля соціально-економічного та культурного розвитку району”,  – зазначено в оголошенні.

LIFT — це сучасна інформаційна платформа, що дає можливість здійснити відкритий пошук чесних, порядних і відповідальних людей для керівництва місцевими адміністраціями.

Особливості платформи LIFT:

  • прозорий та відкритий відбір кандидатів;
  • абсолютно кожен може приєднатись до проєкту;
  • після подання заявки, учасник може у будь-який момент переглянути свій статус у межах програми;
  • кандидати комунікують з рекрутерами, проходять інтерв’ю з HR-менеджерами та перевірку СБ;
  • якщо всі випробування LIFT пройдені успішно, кандидати потрапляють на співбесіду до голови ОДА та з представниками Офісу Президента.

Головне завдання проєкту – об’єднати кваліфікованих спеціалістів, які готові спрямувати зусилля на позитивні зміни в країні та її комплексний соціально-економічний і культурний розвиток.

Нагадаємо, представник Зеленського представив нового очільника ОДА на Кіровоградщині.

Читайте також: Міському голові Світловодська суд обрав запобіжний захід

Поширити:

Залишити коментар:

коментар