Членів ДВК 102-го округу підозрюють у підробленні протоколу

© icg.net.ua

В окрузі № 102 (центр – місто Знам’янка) члени дільничної виборчої комісії № 350532 (село Яснуватка Олександрівського району) переписували протокол в приміщенні окружної виборчої комісії. Члени ДВК підтвердили, що вносять правки у протокол. Спостерігачі за даним фактом написали заяву в поліцію.

Про це йдеться на сайті ГМ ОПОРА, повідомляє Перша електронна газета.

Згідно з п. 1 ст. 91 Закону України «Про вибори народних депутатів України» дільнична виборча комісія на своєму засіданні складає протокол про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці в загальнодержавному виборчому окрузі в межах одномандатного виборчого округу та протокол про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці в одномандатному виборчому окрузі за формами, встановленими Центральною виборчого комісією не пізніш як за двадцять два дні до дня голосування.

За підробку або незаконне виготовлення, використання або зберігання незаконно виготовлених чи підроблених виборчих документів (виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, про підсумки голосування на виборах чи референдумі, про результати виборів або референдуму та інших документів, які відповідно до законодавства відносяться до виборчих документів) передбачена кримінальна відповідальність – частина 2 статті 158 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у двох округах Кіровоградщини члени ДВК заповнювали протоколи наперед.

Читайте також: На Кіровоградщині проголосували менше половини виборців

Поширити:

Залишити коментар:

коментар