Важливо

У Кропивницькому жінка сфотографувала свій бюлетень “проти всіх”

© Сьогодні

На виборчій дільниці № 350920 (економічно-правовий ліцей «Сучасник» № 34) у Кропивницькому жінка сфотографувала свій бюлетень.

Про це Першій електронній газеті повідомили спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Член комісії, яка сиділа поруч із кабінками, почула характерний звук фотографування. На запитання представників дільничної виборчої комісії, жінка відреагувала агресивно. На місце інциденту викликали поліцію. Свої дії жінка пояснила, що сфотографувала, аби потім не було соромно. Правоохоронці після пояснення відпустили жінку.

“По фото з’ясувалося, що виборець не підтримала жодного кандидата. Тобто, про підкуп виборців мова не йде”, – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Згідно з частиною 1 статті 7 Закону “Про вибори Президента України”, голосування на виборах Президента України є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

Читайте також: Зеленський з відривом переміг на виборах президента України – екзит-поли

Поширити:

Залишити коментар:

коментар