Важливо

Уродженець Кропивницького став послом України в Кувейті

Олександр Балануца / © dubai.mfa.gov.ua

Президент України Петро Порошенко призначив уродженця Кропивницького Олександра Балануцу Надзвичайним і Повноважним Послом України у Кувейті.

Про це йдеться в указі Президента №84/2019, повідомляє Перша електронна газета.

Довідково:

Олександр Балануца народився 1 листопада 1980 року у Кропивницькому. У 2002 році закінчив з відзнакою факультет іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка; У 2009 році здобув ступінь магістра міжнародного права, закінчивши з відзнакою Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі; У 2010 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси та кредит» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Кандидат економічних наук, доктор філософії. Володіє українською, російською, англійською, іспанською, вивчає арабську.

У 2003—2006 рр. — працював на посадах головного спеціаліста, завідувача відділу, начальника відділу міжнародного співробітництва в Міністерстві фінансів України та Державному комітеті фінансового моніторингу України.

У 2007—2012 рр. — працював старшим викладачем, доцентом кафедри банківської справи та фінансового моніторингу факультету фінансів та банківської справи Національного університету Державної податкової служби України.

У 2012—2015 рр. — докторант Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

У 2016—2019 рр. — Консул-керівник Консульства України в місті Дубай, ОАЕ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар