Важливо

Заява про звільнення депутата міськради Кропивницького була сфальсифікована, – Табалов

© hoplerwilms.com

Сьогодні, 10 квітня, під час щотижневої прес-конференції секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов повідомив, що заяву Богдана Товстогана про складання депутатських повноважень сфальсифіковано.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

“Минулого тижня я мав розмову з депутатом від фракції БПП “Солідарність” Богданом Товстоганом, у якій йшлося про те, що заяву, яку озвучив міський голова під час останнього засідання сесії міської ради, депутат не підписував, – зазначив Андрій Табалов. – Щоб прояснити ситуацію, депутат Товстоган від руки написав нову заяву про факт фальсифікації його попередньої заяви про складання депутатських повноважень”.

За словами секретаря міської ради, наразі з юридичним управлінням міської ради проводяться консультації щодо подальших дій. Щодо факту фальсифікації, то це питання належить до компетенції правоохоронних органів, до яких має звернутись автор заяви особисто.

Окрім того Андрій Табалов зазначив, що депутат Товстоган у 2017 році сумлінно відвідував засідання сесії міської ради — із 17-ти засідань він був присутній на 12-ти. Також Богдан Товстоган регулярно відвідував засідання постійної комісії з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку, членом якої він є. До щорічного звіту депутата у секретаря міської ради також не виникло зауважень.

"Заява" Товстогана про складання депутатських повноважень – фільшивка

Секретар Міської ради Кропивницького Андрій Табалов: "Богдан Товстоган заявив про підробку його власної заяви про складання ним повноважень"

Опубліковано Міська рада міста Кропивницький 10 квітня 2018 р.

Нагадаємо, 29 березня, на першому засіданні 20-ї сесія міськради Кропивницького Андрій Райкович оприлюднив заяву депутатa Богданa Товстоганa, обраного за списками блоку Петра Порошенка, який начебто за власним бажанням склав свої депутатські повноваження. Його місце ймовірно мала зайняти наступний у списку кандидат – Ірина Коваленко, директор ТОВ «Центрмедіаком».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар