Важливо

Хто з кропивницьких депутатів ігнорує декомунізацію

Сьогодні, 8 грудня, депутати міської ради не підтримали проект рішення, згідно якого міська рада та виконком, які юридично ще носять назву “Кіровоградська” мали бути перейменовані у “Кропивницька”.

“За” проект рішення № 760 “Про внесення змін до деяких рішень міської ради у зв’язку зі зміною географічних назв”  проголосували лише 10 депутатів з 29 присутніх.

Читайте також: У Кропивницькому депутати відмовились декомунізовувати міську раду та виконком

Поіменний список депутатів, які ігнорують хід декомунізації у Кропивницькому (депутати не голосували “проти”, вони просто проігнорували питання  і не голосували):

“Самопоміч” – Олександр Артюх;

БПП – Ігор Волков, Ігор Голофаєв, Юрій Деркаченко, Ігор Захаров, Сергій Кріпак, Андрій Кролевець, Богдан Товстоган;

“Рідне місто” – Тетяна Волкожа, Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна;

“Наш край” – Микола Гамальчук, Вадим Дрига, Олег Краснокутський, Віктор Ксеніч, Григорій Сергієнко, Валерій Шутка;

“Опозиційний блок” – Анатолій Ларін, Лілія Матяшова.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Хто з кропивницьких депутатів ігнорує декомунізацію

  1. Ганьба цим зрадникам, коли замість них патріоти на фронті стримують загарбників тієї імперії, назву міста якої вони намагаються відродити своїм нехтуванням і до декомунізації і до українських назв українських міст. Нашому місту тільки українську назву, а не отой “велосіпедгад” тієї імперії, яка з нами і воює. А все інше – тільки зрадницьки балачки окремих ватяників з фальсіфікацією нібито опитувань, та маніпуляцією цифр на догоду імперським забаганкам окремих місцевих князьків і їх підлабузників, зомбуючи довірливих.

    • Тільки офіційний юридичний референдум для ВСІХ може показати об*єктивні цифри, хто є хто, і як підтримує українську назву міста, а не так зване нібито “опитування” самих себе тими, хто і маніпулює вигаданими цифрами.

Коментарі заборонені.