У Кропивницькому влаштували “кривавий понеділок”

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому Хелловін відсвяткували донорською акцією «Кривавий понеділок» в обласній лікарні сьогодні, 31 жовтня, повідомляють у регіональному осередку ВМГО «Фундація регіональних ініціатив».

Участь у акції взяло 22 донори, які здали майже 7 літрів крові на потреби хворих.

«Насправді хотіло взяти участь 25 людей, але трьом з них під час обстеження відмовили – незадовільний тиск, недостатня вага. Але всі залишилися задоволеними. Акція продовжиться завтра і триватиме до п’ятниці. Із середи підключаться студенти льотної академії, технічного університету, активісти Волонтерського руху першої допомоги. Купа емоцій, нових знайомств і гарних вражень», – розповіла координатор акції Дар’я Копієвська.

Частина крові, яку здали в цей день донори, піде на потребу онкохворого хлопчика. Він потребував рідкісної 4+ групи крові.

Нагадаємо, це четверта хвиля всеукраїнської донорської акції «Допомогти може кожен». За попередні три хвилі донорами стали сотня містян. Всього вони здали більше 40 літрів крові в обласній лікарні на потреби хворих. Також у базі донорів, яку ведуть активісти, нині більше 200 бажаючих прийти на допомогу.

Тим, хто бажає долучитися до акції, треба заповнити анкету https://bit.ly/2eIUteA

Прийом крові відбуватиметься в обласній лікарні (просп. Університетський, 2/5) з 10:00 до 12:00.

Координатори акції: 095-366-47-33 (Дар’я Копієвська) та 066-616-51-28 (Дмитро Бабак).

Офіційна сторінка заходу https://vk.com/all_we_need_is_blood

DSC_0397 DSC_0421 DSC_0425 DSC_0409 DSC_0420

Поширити:

Залишити коментар:

коментар