Важливо

У Кропивницькому підприємець незаконно ховає померлих

У Кропивницькому підприємець, який займається ритуальними послугами незаконно ховає померлих на цвинтарях міста.

Як розповів Першій електронній керівник КП «Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Юрій Вісяников, на Далекосхідному та Лелеківському цвинтарях 25 і 26 жовтня було незаконно поховано 4 небіжчиків. Він навіть викликав поліцію, щоб зафіксувати цей факт.

“Приватний підприємець Олександр Гаврилов, який раніше був директором цвинтаря, і мав договір на захоронення з КП “Ритуальна служба” вирішив, що він господар всього, і не маючи зараз договору, незаконно проводить поховання”, – розповів Юрій Вісяников.

За словами керівника КП “Ритуальна служба” цей приватний підприємець не має права надавати послуги по захороненню померлих, адже договору з ним немає.

“Якщо людина померла, людина, яка зголошується його поховати, виступає замовником ритуальних послуг. Цей замовник приходить до КП “Ритуальна служба” і там зі списку обирає виконавця ритуалних послуг. Ми маємо контакти всіх підприємств, які з нами заключили договори, і тому людина має можливість обрати, залежно від цін та сроків виконання. Після цього замовник укладає договір, який ми реєструємо, і разом з виконавцем і замовником визначаємо місце поховання. А вже безпосередно після поховання, ми видаємо свідоцтво про поховання, на основі якого замовник має право ставити надгробний пам’ятник, чи споруду. Це вже законно буде його власністю”, – розповів про законну процедуру поховання Юрій Вісяников.

Керівник КП “Ритуальна служба” сьогодні, 31 жовтня, повідомив про ці факти начальника управління ЖКГ Віктора Кухаренка. Той наголосив, що з цим свавіллям будуть розбиратися.

“Будемо вести претензійну роботу до тих підприємств, які проводять захоронення без відповідних договорів, чому вони це роблять, на підставі чого вони це роблять. Нехай правоохоронці їх опитують”, – наголосив Віктор Кухаренко.

Читайте також: Чи дотягнеться кіровоградське кладовище до житлових будинків?

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до У Кропивницькому підприємець незаконно ховає померлих

  1. Под руководством Юрий Ивановича Висяникова без договоров на частное предпринимательство остались уже 7 человек(договоры были розорваны без каких либо на то причин):Гаврилов А.Н (Волкова),Смирнов С.В(В.Пермская), Половой Г(Яновского), Гаврилов Г.А(Полтавская), Бучнев(Жадова) Коска(Пацаева), Горобец Р.И(Терешкова)….кто следующий?Убирая конкурентов,страшно даже подумать сколько будут стоить эти услуги

  2. Да да! Выбрать из списка… Не смешите людей. Когда убитые горем люди туда попадают они уже от туда без ихних услуг не выйдут. Которые кстати порядком выше чем у частников (не смотря на то что это гос. служба). Обычное и наглое устранение конкуренции, лишая людей права выбора. Советую журналистам самим всё проверить а потом писать.

  3. Мне интересно а с какого перепуга, кто то должен выбирать из предаставленого списка? И почему этот человек (Юрий Иванович Висяников) – вымагает от предпринимателей за разрешение на похоронную деятельность 1000$. А журналисты? Да им просто заказали эту статью. Все как всегда. Тупо в Кропивницком проходит захват похоронного бизнеса 1-ним лицом. Но делается это так как в свое время загоняли в колхоз – “ХОЧЕШЬ, ПЛАТИ – НЕТ РАЗРЫВАЕМ ДОГОВОР”

Коментарі заборонені.