Важливо

Через неякісний ремонт вул. Андріївської у Кропивницькому триває службове розслідування – голова ОДА Сергій Кузьменко

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото kr-admin.gov.ua

Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, відповідаючи під час чергування на “гарячій лінії” на запитання кропивничанина, повідомив, що через помилки під час виконання проектних робіт по ремонту вул. Андріївської триває службове розслідування.

Про це повідомляє сайт ОДА.

Про недоліки ремонту вулиці Андріївської, що в обласному центрі, заявник правильно звернувся до обласної влади, оскільки за цей об’єкт відповідає управління капітального будівництва облдержадміністрації. Скаржився чоловік на непрацюючу систему дощових стоків після ремонту дороги.

Сергій Кузьменко не приховував той факт, що по даному об’єкту триває службове розслідування, оскільки, за його словами, проектні роботи по ремонту дороги виконані неправильно.

Нагадаємо, у серпні, після сильного дощу, на вул. Андріївській змило дорожнє покриття, яке навесні тільки відремонтували. Для ремонту цієї ділянки з міського до обласного бюджету було перераховано 2,8 млн грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар