![зірка стадіон](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/07/zirka-stadion-1-678x381.jpg)
У суботу, 3 вересня, на стадіоні “Зірка” (вул. Гагаріна, 1) пройдуть обласні комплексні змагання серед дітей та юнацтва “Олімпіада Кіровоградщини”.
Урочисте відкриття олімпіади о 10.30. У змаганнях візьмуть участь команди із усіх районів Кіровоградської області. У програмі: міні-футбол; стрітбол; дартс; “мамо, тато, я – спортивна сім’я”; стрибки у довжину з місця; човниковий біг; стрибки на скакалці, тощо.
Запрошуємо кропивничан та гостей міста завітати на стадіон “Зірка” та підтримати молодих спортсменів.