![поліція кропивницький](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/08/politsiya-kropyvnytskyj-678x381.png)
Напередодні нового навчального року кропивницька поліція обстежила під’їзні шляхи до навчальних закладів, і виявила, що вони в значній мірі не відповідає вимогам правил, норм і стандартів із забезпечення безпеки дорожнього руху.
У зв’язку з цим, Патрульна поліція звернулась до управління ЖКГ Кропивницького з вимогою усунути ряд недоліків. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сторінці Патрульна поліція Кропивницького у соцмережі Фейсбук.