11 начальників поліції Кіровоградщини не пройшли атестацію у Києві

За результатами атестаційного та психологічного тестування керівництва міськрайорганів ГУ Нацполіції в Кіровоградській області, що проходило у Центрі Рекрутингу Національної Поліції України в Києві 6 липня, позитивні висновки отримали лише 5 начальників, не змогли ж пройти атестацію 11 правоохоронних керівників.

Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

Так, лише 5 керівників відділів та відділень Національної поліції Кіровоградської області, серед яких начальник Олександрійського районного відділення поліції Віталій Кравцов, змогли успішно пройти атестацію і підтвердити свою кваліфікацію та відповідність займаним посадам. Серед цієї п’ятірки найкращі результати атестації показав начальник Петрівського відділення поліції Олександр Лисенко, якого тепер рекомендуватимуть до підвищення.

Відносно ще 4-х правоохоронних керівників остаточне рішення буде прийняте після перевірки їх за допомогою “Поліграфу”, тобто детектора брехні.

11 же представників керівної ланки міськрайорганів Нацполіції Кіровоградщини не пройшли атестацію. З них 6 керівників, на думку атестаційної комісії, потрібно понизити в посаді, решту – 5 нинішніх правоохоронних начальників слід взагалі звільнити з органів Нацполіції.

Якраз до числа останніх увійшов начальник Олександрійського відділу поліції Олександр Кодак, який набрав таку недостатню кількість залікових балів, що атестаційна комісія рекомендуватиме позбавити його займаної керівної посади та взагалі звільнити з органів внутрішніх справ України без права подання відомчої апеляції. Це означає, що в О. Кодака залишиться можливість оскаржити дане рішення виключно у судовому порядку.

Серед основних причин негативної рекомендації стосовно нинішнього очільника олександрійської поліції називають провальний стан розкриття тяжких та особливо-тяжких злочинів, в першу чергу вбивств, розбоїв та тілесних ушкоджень, а також вкрай незадовільна робота у сфері запобігання злочинам в сфері обігу наркотиків та інші негаразди.

Щодо керівництва Головного Управління Національної поліції Кіровоградщини, позитивні результати атестації отримали перший заступник начальника ГУ Національної поліції в області – начальник слідчого управління Дем᾿ян Таршин та заступник начальника ГУ Національної поліції в області – начальник кримінальної поліції Олександр Скляревський. Рішення стосовно ще двох заступників керівника обласної поліції – Володимира Куценка і Дмитра Ткачонка буде прийнято після проходження ними тестів на “Поліграфі”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар